Bambum Ürünleri

Neden Bambu Ürünler Kullanmalıyız?

Mutfak gereçlerinden ev tekstili ürünlerine kadar birçok alanda kullanılan bambu bitkisini özel kılan nedir? Hiç merak ettiniz mi?

Haburda.com ’da başta mutfak gereçleri olmak üzere bambudan üretilmiş birçok ürün satılıyor. Bambunun sağlığınız açısından ne kadar faydalı olduğunun bilincindeyiz. Bu ürünleri sizlere en uygun fiyattan sunmak için çaba harcıyoruz

Bambu Hakkında Kısa Bilgi

Bambu, sanılanın aksine ağaç değil; bir odunsu bitki çeşididir. Günde bir metre kadar uzayabilen bambu, yüksek miktarda karbondioksiti oksijene çevirebilmektedir. Bambu iki türe ayrılır. “Bambusoideae“ familyasından gelenlerin boyu 30 metre uzunluğa ulaşabilir. Gövdesi 20 cm’nin üzerinde bir kalınlıkta olabilir. Mutfak araç gereçlerinde bu odunlaşmış sert hammadde kullanılır.

Bambu’dan Üretilen Ürünlerin Faydaları Nelerdir?

  • Bambu, antibakteriyel özellik taşımaktadır. Mikrop barındırmaz. Örneğin kullandığınız bir bambu yemek kaşığı, normal bir tahta kaşığa göre çok daha sağlıklıdır. Bambudan üretilmiş bir peynir tabağı ya da kesme tahtası da sağlık açısından rahatlıkla tercih edilebilir.
  • Bambu, suya karşı çok dirençlidir. Islandığı zaman suyu çekmez; eğilmez.
  • Doğa dostudur. Kirlenmeye sebep olmaz.

Çay setleri, kahve setleri, kahvaltı ve mutfak setleri, kahvaltılıklar & çerezlikler, yapboz serileri, aşk serileri, peynir setleri, bambu bıçak & bileyiciler, saklama kapları, bıçaklar, baharatlıklar, bambu gazebolar, bambu porselen ürünler, yardımcı ürünler, banyo serisi, çatal kaşık bıçak setleri, kaseler, tabaklar, tepsiler, havanlar, kesme & steak tahtaları, demir döküm sunumlar, sunum altlıklar, tamamlayıcı ürünler, bakır tavalar, French Press, temizleyici ve bakım ürünleri, bölmeli tabaklar, çocuk serisi, bambu çelik ürünler, premium ürünler, düzenleyiciler, meşe fıçılar, ayaklı sunumlar, dönen tabaklar ve sosluklar gibi ürün gruplarında çeşitli ve farklı tasarımlar ile evinizin her köşesinde ihtiyaç duyacağınız sağlıklı bambu ürünlerini üretiyor haburda.com ‘da bambum markasının bambu ürünlerini satın alabilirsiniz.

Her ay en az 1 kampanya ve çeşitli ürünlere özel indirimler sadece haburda.com da

 

Tümünü
6
Paylaş