Kurban Bayramı Alışveriş Rehberi

2019 Kurban Bayramı Ne Zaman?

Kurban bayramı bu yıl 11 Ağustos, Pazar günü başlayacak ve 24 Ağustos Cuma gününe kadar sürecek. Kurban bayramı indirimlerinden, bayram alışverişine kısaca bayram hakkında her şeyi makalemizde bulacaksınız.

 

Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?

Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı sorusu Kurban Bayramı’nın tarihi yaklaştıkça tüm çalışanların aklında belirir oldu. bu yıl da bayramın 1. gününün pazara denk gelmesinden ötürü, çalışanlara 8 günlük bir tatil imkanı sağlayacağı düşünülüyor.

 

 

Kurban Bayramı Tatil İmkanları

Kurban bayramı tatili bu yıl Ağustos ayına denk geldiği için tatilciler deniz kenarında bulunan tatil bölgelerini tercih etmekteler. Tatil 8 gün gibi bir süreye yayılacağı için hem yurt içi hem de yurt dışındaki tatil destinasyonları tercih edilebilir. Yurt içinde tatilcilerin gözde beldeleri Bodrum, Çeşme ve Antalya iken yurt dışına çıkmayı tercih eden tatilcilerin tercihi Yunanistan olmaktadır.

 

Bayram Alışverişi

Bayramın en özel geleneklerinden biri bayram için yeni mutfak ürünleri satın almaktır. Hem kendimiz için hem de sevdiklerimizi mutlu edebilmek adına onlara hediye alıp vererek, onları sevindirmek bayramın en güzel geleneklerindendir. Bu yüzden birçok marka da bu özel dönem için indirimler yapmaktadır.

2019 Kurban Bayramı İndirimleri

Markalar bu kurban bayramı indirimlerinde hem tatilcileri hem de bayramda sevdikleri mutlu etmek isteyenleri düşünerek birçok ürün ve kategoride indirimler yapmaktalar. Evlerinde kalıp sevdikleri mutlu etmek isteyenler için ise birçok yemek takımları, tencere setleri ve mutfak gereçlerinde bayram kampanyaları bulunmakta.