Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak Dekorasyon Fikirleri

Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak Dekorasyon Fikirleri

Odalarımıza ufacık dokunuşlarla bambaşka havalar getirebiliyoruz; bazen bir aksesuarla, bazen kullandığımız renklerle, bazense aydınlatmayla.

Dönem dönem odalarımızda değişiklik yapıyoruz ama ne olursa olsun bizi içine çekecek bir oda için uğraşıyoruz, bizi boğacak, sıkacak bir ortam için değil. Soğuk havalarda içinizi ısıtacak dekorasyon fikirleri ile zaman geçirdiğiniz odalar için size tam da ihtiyacınız olan ürünleri sunuyoruz. Odanızdan ayrılmak istemeyebilirsiniz, dikkat edin deyip başlıyoruz! 🙂

Merit Ferforje Üçlü Mumluk Siyah

Mumlar, evlerin olmazsa olmaz aksesuarlarıdır. Odanın içinde yakmış olduğunuz mum etrafa güzel bir ışık vermekle kalmaz, bütün atmosferi değiştirir. Fener, şık görüntüsünün ferforje görünümü sayesinde sağlamlığı artırılmıştır. İçini ister tealight, ister büyük mumlarla donatıp oturma odanızın bir köşesinde konumlandırabilirsiniz.

Casabel Petit Battaniye Kahverengi

Odaya renk katmak, aksesuarlarla uyum yakalamak veya genelde tamamen görsellik için battaniye aldığımızı inkar edemeyiz, değil mi? 🙂

Sık sık battaniye değiştirenlerdenseniz, Casabel Petit Battaniye renkerini görmek için sizi buraya alalım.

Vitale Eskitme Dekoratif Vazo

Vitale Eskitme Dekoratif  Vazo mekanlarınız için sizlere Hindistan geleneksel el işciliği ve cam üfleme sanatının birleştiği ürünleri beğeninize sunuyor. Dekorasyon ve estetiğin en kalıcı ve etkili parçaları olan aksesuarlarla daha kaliteli, daha farklı ve daha dikkat çekici mekânlar yaratabileceksiniz.

Dekoratif  Yazı Panosu

Hem iddalı hemde şıklık bir arada nasıl mı? Gold kaplamalı kadife dekoratif bir panosu düşünün. İçinizi ısıtacak, kendinize veya eşinize mesajlar ileteceğiniz The Mia Dekoratif Yazı Panosu 45 x 30 cm ürününü sakın kaçırmayın!  Odanızın köşesinden hem huzur verecek hem de pozitif mesajalar verecek.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, havalar ne kadar soğuk olursa olsun yuvanız hep sıcacık kalsın. 😉