Yılbaşı Ürünleri İle Evinizi Şımartın

 

Yılbaşı yaklaşırken geçen sene kaldırdığınız yılbaşı süslerini nereye koyduğunuzu hatırlamanız ya da yenilerini almanız gerekecek. Eğer hava yağışsız olursa ağacınızın evin girişine de koyabilirsiniz. Yılbaşı ağacınızı çok güzel ışıklar ve pilli mumlar ile süsleyebilirsiniz. Tabi bu yangın tehlikesine çok fazla dikkat etmeniz anlamına gelece.

Birlikte Süsleyin!

Çocuklarınızla birlikte yapacağınız çam ağacı alışverişinizde onların beğendiği süslere de yer verin. Zamanı geldiğinde hayal güçlerini kullanarak satın almış olduğunuz yapay çam ağacını birlikte süsleyebilirsiniz. Çocuklarınızla beraber yapacağınız bu aktivite keyifli anların yaşanmasını sağlayacaktır.

 

 

Özel Hediyeler

Kişiye özel satın alınabilecek hediye alternatiflerinden söz etmek istiyoruz. Özellikle yılbaşına özel ürünler kategorilerine mutlaka bakın. Özel biblolar, dekoratif ürünler, kar küreleri, romantik objeler ile çok faklı hediyeler ile yeni yılınızda arkadaşlarınızı, dostlarınızı mutlu edebilirsiniz. Ancak yılbaşı öncesi olası yoğunlukları göz önünde bulundurarak siparişleri erken vermekte fayda var.

 

Yılbaşı ağacını süslerken dikkat etmeniz gerekenler!

1. Canlı bir ağaç almadan önce nasıl bir ağaç istediğinizi belirleyin. Eğer kuru dalları çok ve kolayca kırılıyorsa yeşil olandan daha fazla yangın riski taşır. Ağacın dalları eğilip bükülmeli. Çıtırdama sesleri duyuyorsanız ağaç kurudur. Sonbaharda yeşilliğini korumuş başka bir ağaç bakın.

2. Ağacı kablo olan yerlere koymayın. Lambaların kablolarının çok uzun olmamasına özen gösterin.

3. Ağacınız yeşil olsa bile yakınına ya da üzerine yanan mum koymayın.

4. Ağacınızı sağlam bir şekilde yerleştirin, Saksısının altına su dolu bir kap koyun ya da toprağını sulayın. Susuz yılbaşı ağaçları daha kolay yanabilir.

5. Ağacın herhangi bir ateş ya da ısı kaynağından en az 3 metre uzak olmasına dikkat edin.

6. Mumlarınızın da aynı şekilde süs malzemeleri ya da kağıtları gibi yanıcı şeylerden uzak olduğundan emin olun.

7. Ağacınız her zaman sabit kalsın.

8. Özellikle yeşille kombinelenmiş pilli mumlar, lambalar en güvenli süsleme araçlarıdır.

9. Elektrikli süslemenizin kabloların birinin ayağına takılmayacağından, basılmadığından ve kıvrılmadığından emin olun. Dışarıdaki ağacınızın aydınlatmasının kış koşullarına uygun olup olmadığını kontrol edin.

10. Yılbaşı aydınlatmaları mevsimsel ürünlerdir. Yani 90 günden fazla kullanamazsınız.

11. Kalabalık süslemelerden uzak durun. Çok fazla süs yerine doğru yerleştirilmiş süslemeler daha güzel görünür.

12. Evinizdeki ağacınızı süslerken, sadece ev ortamında kullanılması önerilen aydınlatma araçlarını tercih edin. Yatmaya giderken veya evde olmadığınız zamanlarda ışıkların fişlerini çekmeyi unutmayın.

 

Doğayı korumak adına bir adım atmak istiyorsanız yılbaşı ağacınızı haburda.com’un yapay çam ağaçları arasından seçebilirsiniz.

Yeni yılı en renkli şekilde karşılamak için aradığınız tüm yılbaşı süsleri, aydınlatmalar, hediye aksesuarları ve yüzlerce çeşit dekorasyon ürünü Haburda.com’da 🙂 Bekleriz…

 

 

 

 

Tıklayın yeter 🙂 

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle. haburda.com ekibi 🙂

 

Tümünü
19
Paylaş